Skip links

Blachodachówki

Dachówka blaszana to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w kryciu dachów. Jest produkowana pod zamówienie klienta, na wymiar. W związku z tym, że proces cięcia arkuszy jest w 100% zautomatyzowany, to blachodachówka jest dostosowana rozmiarem do najbardziej skomplikowanego dachu. Koleją jej cechą jest lekkość. To bardzo ważny atut blachodachówki, ponieważ tym samym nie obciąża nadmiernie konstrukcji dachu i całego budynku, a to pozwala zmniejszyć koszty realizacji projektu.

Współcześnie jakość produktów z blachy ocynkowanej jest bardzo wysoka. Materiał wsadowy pozyskiwany jest z nowoczesnych hut, a powłoka o grubości 80 µm ma gwarancję do 30 lat. Blachodachówka jest bardzo odporna na skutki promieniowania UV oraz wilgość, co pozwala cieszyć się przez długie lata jej nienaruszonym stanem technicznym i wizualnym.

Klienci mogą wybierać spośród kilku modeli oraz ogromnej gamy kolorystycznej wśród blachodachówki, co pozwala im na dopasowanie koloru dachu do odcienia elewacji budynku oraz jego otoczenia.

 

Poznaj nasze blachodachówki: