Skip links

U nas znajdziesz materiały na trwały i solidny dach. Jesteśmy jedynym dystrybutorem* ceramicznej i betonowej dachówki NELSKAMP.

*w województwie warmińsko-mazurskim oraz podlaskim

 

Co wyróżnia Profit 2K:

 

  • 20-letnie doświadczenie

Firma Profit 2K rozpoczęła działalność  20 lat temu w Olsztynie, gdzie mieści się jej główna siedziba. W północnej Polsce zajmuje czołowe miejsce jako dystrybutor pokryć i akcesoriów dachowych. Swoim odbiorcom dostarcza produkty najwyższej jakości, sygnowane markami najlepszych światowych producentów.

  • Własna flota samochodów ciężarowych

Zapewniamy usługę transportową dla zamówionych produktów. Posiadamy flotę samochodów dostawczych. Gwarantujemy terminowe dostawy.

  • Profesjonalni wykonawcy

Nasi Klienci mogą skorzystać z bogatego portfolio polecanych przez nas wykonawców, w tym najlepszych dekarzy.

  • Renomowani producenci

Współpracujemy ze znanymi producentami pokryć dachowych o światowej renomie (NELSKAMP). Produkty naszych dostawców dostępne są dostosowane do wszelkiego typu inwestycji, począwszy od domków jednorodzinnych po obiekty użyteczności publicznej.

  • Wykwalifikowani doradcy techniczni

Wiemy, jak ważna jest wiedza i doskonalenie zawodowe, dlatego jedną z misji Profitu 2K jest nastawienie na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Kompetentni doradcy techniczni gwarantują profesjonalną i sprawną obsługę oraz reprezentują elastyczne podejście do wymagań stawianych przez obecnych i przyszłych klientów.

  • Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdują się pokrycia i akcesoria dachowe wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymują produkty najwyższej jakości.

Dostępne od ręki są następujące pokrycia dachowe: blachodachówka, dachówka ceramiczna, dachówki, blacha trapezowa, rynny.

  • Solidny partner biznesowy

Naszym strategicznym celem jest ciągła specjalizacja w zakresie towarów sektora budowlanego i sektorów pokrewnych. Osiągamy to poprzez sukcesywną budowę pozycji rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorstwa, dbając o trwałe relacje z partnerami, a także rozumiejąc potrzeby i oczekiwania rynku.